Wiadomość
  • Polityka plików cookies

    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Pliki cookie służą do autentyfikacji, nawigacji oraz innych funkcji.

Zbiórka produktów

W minioną niedzielę (29 marca) uczennice naszego gimnazjum zaangażowane w działalność Szkolnego Koła Caritas wraz z Parafialnym Caritas w Trąbkach Wielkich wzięły udział w zbiórce produktów w tutejszym markecie dla najbardziej potrzebujących rodzin w gminie. Dzięki ich zaangażowaniu udało się zebrać artykuły spożywcze i środki czystości dla kilkudziesięciu rodzin! Gratulujemy i dziękujemy za otwartość serca wszystkim ofiarodawcom i bezinteresowną pomoc uczennicom:

Okrój Paulinie, Niemczyk Jessice, Terleckiej Marcelinie, Głowackiej Karolinie, Bukowskiej Paulinie, Pisarek Martynie, Myśliwiec Zuzannie, Pestce Paulinie, Kopko Agnieszce, Kwiatek Karolinie.

 

 

 

Do góry ^ 

 

Copyrights © 2011 Gimnazjum w Trąbkach Wielkich.