Wiadomość
  • Polityka plików cookies

    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Pliki cookie służą do autentyfikacji, nawigacji oraz innych funkcji.

Spis treści
Osiągnięcia naukowe
Osiągnięcia sportowe
Osiągnięcia artystyczne
Wszystkie strony

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

Rok szkolny 2016/2017

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do II stopnia (etapu rejonowego) konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty:

  • JULIA CABOŃ - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • NIKODEM OSTROWSKI - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • WIKTORIA BUDNIK - chemia, opiekun Arkadiusz Buczek
  • NIKODEM OSTROWSKI - chemia, opiekun Arkadiusz Buczek
  • ZOFIA WRONA - biologia, opiekun Wiesława Niedzielska

 

Rok szkolny 2015/2016

JÓZEF BRZÓZKAII miejsce w finale regionalnym części teoretycznej XVII edycji ogólnopolskiego i X polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro

ADIAN GRULKOWSKI - tytuł laureata z przedmiotu geografia (opiekun K. Tuszkowski) w konkursie organizowanym przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów województwa pomorskiego

JULIAN GÓRSKI - tytuł laureata z przedmiotu geografia (opiekun K. Tuszkowski) w konkursie organizowanym przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów województwa pomorskiego

MICHAŁ NOWACZYŃSKI - tytuł laureata z przedmiotu geografia (opiekun K. Tuszkowski) w konkursie organizowanym przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów województwa pomorskiego

MARTA ZIEMBIŃSKA - tytuł laureata z przedmiotu fizyka (opiekun B. Morzydusza) w konkursie organizowanym przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów województwa pomorskiego

Zobacz zdjęcia >>>


Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do III stopnia (etapu wojewódzkiego) konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty:

  • ADRIAN GRULKOWSKI - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • MICHAŁ NOWACZYŃSKI - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • JULIAN GÓRSKI - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski

 

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do II stopnia (etapu rejonowego) konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty:

  • MARTYNA BŁAWAT - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • JULIAN GÓRSKI - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • ADRIAN GRULKOWSKI - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • ADRIAN JAROMIN - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • ŁUKASZ PANIKOWSKI - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • PAWEŁ ZIEMANN - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • MARTA ZIEMBIŃSKA - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • MARTYNA BŁAWAT - matematyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • JULIAN GÓRSKI - matematyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • ADRIAN GRULKOWSKI - matematyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • ŁUKASZ PANIKOWSKI - matematyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • MARTA ZIEMBIŃSKA - matematyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • ADRIAN GRULKOWSKI - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • MICHAŁ NOWACZYŃSKI - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • JULIAN GÓRSKI - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • JULIA CABOŃ - język polski, opiekun Anna Puta-Kanarek

 

ZAWODY MATEMATYCZNE

Lista uczestników:

 

  • Marta Ziembińska, klasa IIIa
  • Adrian Jaromin, klasa IIIa
  • Adrian Grulkowski, klasa IIIa
  • Łukasz Panikowski, klasa IIIa
  • Jacek Wróblewski, klasa IIIa
  • Paweł Ziemann, klasa IIIa
  • Martyna Bławat, klasa IIIb
  • Julian Górski, klasa IIIb
  • Klaudia Ratkowska, klasa Ib
  • Kacper Grzesiuk, klasa Ib

 

Opiekun: Barbara Morzydusza

 

I mecz eliminacyjny   3:0

Gimnazjum im. K. Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Pruszczu Gdańskim

II mecz eliminacyjny   3:0

Gimnazjum im. K. Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich - Niepubliczne Gimnazjum im. dr W. Błeńskiej w Kowalach

III mecz eliminacyjny   3:0

Gimnazjum im. K. Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich - Gimnazjum im. M. Zaruskiego w Kolbudach

Ćwierćfinał

Gimnazjum im. K. Jagiellończyka - Zespół Szkół w Starych Polaszkach   3:0


Rok szkolny 2014/2015

 

Agata Tuszkowska - I miejsce w półfinale konkursu wiedzy dla szkół gimnazjalnych XVI edycji ogólnopolskiego i IX polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Skrzydlaty eksperyment Ziemi"


Zakwalifikowanie się do półfinału (finału regionalnego) Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Skrzydlaty eksperyment ziemi": Agata Tuszkowska (klasa IIIc), Klaudia Tyczyńska (klasa IIIa)

 

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Robotyki BOTforYOU (Kamil Stanolewicz, Hubet Hałun, Mateusz Żyła, Jakub Ogonowski, Maciej Preuss)

 

I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Językowo - Informatycznym (Adrian Grulkowski, Jacek Wróblewski)

 

W konkursach przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty:

  • uczennica klasy IIIe, Michalina Klaffke uzyskała tytuł laureata z przedmiotu język niemiecki (opiekun Aleksandra Zawadzka)
  • uczeń klasy IIIa, Kamil Stanolewicz uzyskał tytuł laureata z przedmiotu informatyka (opiekun Bogusława Chylińska)
  • uczeń klasy IIIa, Kamil Stanolewicz uzyskał tytuł finalisty z przedmiotu fizyka (opiekun Barbara Morzydusza)
  • uczennica klasy IIIc, Agata Tuszkowska uzyskała tytuł finalisty z przedmiotu geografia (opiekun Krzysztof Tuszkowski)

 

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do III stopnia konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty:

  • AGATA TUSZKOWSKA - geografia, opiekun Krzysztof Tuszkowski
  • KAMIL STANOLEWICZ - informatyka, opiekun Bogusława Chylińska
  • KAMIL STANOLEWICZ - fizyka, opiekun Barbara Morzydusza
  • MICHALINA KLAFFKE - język niemiecki, opiekun Aleksandra Zawadzka

 

Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego w wojewódzkich konkursach przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa pomorskiego z:

  • języka polskiego
  • języka niemieckiego
  • historii
  • geografii
  • biologii
  • fizyki
  • matematyki
  • informatyki
Szkoła na zasadzie partnerstwa wzięła udział w projekcie GO_PRO! Gminne Ośrodki Programowania realizowanym przez bibliotekę publiczną w Trąbach Wielkich. Dzięki temu uczniowie biorą udział w zajęciach rozwijających zainteresowania w kierunku nauk ścisłych.

 

Wykorzystując zestawy klocków Lego Minstorms EV3 uczniowie budują roboty, następnie próbują je ożywić, czyli zaprogramować tak, by samodzielnie wykonywały powierzone im funkcje.

Zobacz efekty pracy gimnazjalistów >>>

 

Rok szkolny 2012/2013

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie ekologicznym Oblicza globalizacji

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

Rok szkolny 2011/2012

I oraz II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

 

Rok szkolny 2008/2009

Tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Fizyki i Astronomii

Tytuł Finalisty w Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego

VII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego

 

Rok szkolny 2007/2008

VII miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Rok szkolny 2016/2017

I miejsce w półfinałach Wojewódzkiej Gimnazjadzy Młodzieży Szkolnej w Unihokeju chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym

 

Rok szkolny 2015/2016

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej chłopców   zobacz >>>

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

X miejsce w Finale XVII Gimnazjady Województwa Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt   zobacz >>>

XII miejsce w Finale XVII Gimnazjady Województwa Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców   zobacz >>>

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt   zobacz >>>

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców   zobacz >>>

IX miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Gimnazjów Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2014/2015   zobacz >>>

 

Rok szkolny 2014/2015

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej "Piłkarska Kadra Czeka"   zobacz >>>

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt   zobacz >>>

I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom"   zobacz >>>

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt   zdjęcia >>>

II miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju dziewcząt   zobacz >>>

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Gimnazjum w Tenisie Stołowym dziewcząt

III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Gimnazjum w Tenisie Stołowym chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Unihokeju chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Powiatu Gdańskiego w Tenisie Ziemnym


Staszkiewicz Szymon - zawody motocross zobacz więciej >>>

 

Rok szkolny 2013/2014

IV miejsce w klasyfikacji generalnej gimnazjów województwa pomorskiego w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej zobacz galerię >>>

Rok szkolny 2011/2012

I miejsce w klasyfikacji generalnej gimnazjów województwa pomorskiego w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

Rok szkolny 2010/2011

I miejsce w klasyfikacji generalnej gimnazjów województwa pomorskiego w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej

Rok szkolny 2009/2010

I miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Skoku w Dal

II miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

III miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Grze w Szachy

V miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Rok szkolny 2008/2009

I miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegu na 100 metrów

I miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce

I oraz II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Biegu na 300 metrów

II miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt

II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Gdańskiego

III miejsce w Powiatowej Gimnazjaldzie Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Rok szkolny 2007/2008

II miejsce w Powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

I miejsce w Powiecie w Piłce Ręcznej

IV miejsce w Powiecie w Piłce Koszykowej


OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Rok szkolny 2015/2016

Klasa Ie - I miejsce w konkursie "Niemiecki ma Klasę"

Michał Kempik - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Kartka Wielkanocna" dyplom >>>

Klasa Ie (pod kierunkiem p. Doroty Niewiadomskiej) - Awans do finału w projekcie „Deutsch hat Klasse”

Nikodem Ostrowski - I miejsce w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy. Edycja 2015. Patron Rodziny", Kategoria Recytacja   dyplom >>>

Monika Grabińska - wyróżnienie w Konkursie "Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy. Edycja 2015. Patron Rodziny", Kategoria Recytacja

 

Rok szkolny 2014/2015


Sylwia Łabędzka - laureatka konkursu "Świat za sto lat" realizowanego w ramach Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku

 

Agata Tuszkowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na plakat filmowy

 

VII Gminny Konkurs Informatyczny "Kartka z mojej miejscowości": I miejsce - Żaklina Sadoch (klasa IIc), II miejsce - Hubert Hałun (klasa IIIa), III miejsce - Jakub Ogonowski (klasa Ia), wyróżnienie - Jacek Sroka (klasa Id)

 

Szkolny Konkurs Recytatorski "Nie bój się, nie lękaj! Wypłyń na głębię!”: I miejsce - Nikodem Ostrowski (klasa Ia), II miejsce - Julia Willner (klasa IIc), III miejsce - Paulina Filan (klasa IIId), Karolina Kwiatek (klasa IIId)

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny: I miejsce - Sara Zybała (klasa IIe), II miejsce - Karolina Jaromin (klasa IIIb), III miejsce - Julia Dziemińska (klasa Id)

 

I (Klaudia Tyczyńska) oraz III (Hubert Hałun) miejsce w Powiatowym Konkursie Oratorskim "Twój głos w ważnej sprawie: nie odmawiaj, przemawiaj"

 

II miejsce w Konkursie Plastycznym "Kim chcę zostać w przyszłości" zorganizowanym dla uczniów powiatu gdańskiego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Gdańsku z Filią w Pruszczu Gdańskim - Natalia Przytarska, klasa Ib

 

I miejsce w XIV Powiatowym Przeglądzie Jasełek i Widowisk Obrzędowych związanych z tematyką Bożego Narodzenia (uczniowie Szkolnego Koła Caritas i chóru Gimnazjum)

 

Udział w Konkursie Plastycznym Prawa Dziecka Oczami Dzieci pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej

Adrianna Bielińska   zobacz dyplom >>>

Aleksandra Lewandowska   zobacz dyplom >>>

Rok szkolny 2013/2014

III miejsce oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki komputerowej Marzenia

III miejsce - Bielińska Adrianna   zobacz nagrodzoną pracę >>>

wyróżnienie - Lewandowska Aleksandra   zobacz nagrodzoną pracę >>>

I, II oraz III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Językowo - Informatycznym

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Kartka Wielkanocna (grafika komputerowa)

I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Zygmunta Bukowskiego

I miejsce w konkursie na najlepszą recenzję kwietnia, zorganizowanym przez Instytut Książki

Rok szkolny 2012/2013

I miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Prozy Niemieckiej w kategorii Recytacja

III miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Prozy Niemieckiej w kategorii Scenki Teatralne

I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Zygmunta Bukowskiego

Rok szkolny 2011/2012

I miejsce za inscenizację w Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym w Brnie

I miejsce w XI Wojewódzkim Międzygimnazjalnym Konkursie Poezji i Prozy Niemieckiej w kategorii Scenki Teatralne

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Teatrów Gimnazjalnych Gimnazjalna Maska

III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Zygmunta Bukowskiego

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Teatralnym Deutsch macht spass

Rok szkolny 2010/2011

II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Zygmunta Bukowskiego

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Teatrów Gimnazjalnych Gimnazjalna Maska

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej wCzersku

Rok szkolny 2009/2010

II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Zygmunta Bukowskiego

I miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Czersku

Rok szkolny 2008/2009

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytacji i Pieśni Patriotycznej

II nagroda i III miejsce w I Przeglądzie Artystyczne Absurdalia

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Teatrów Gimnazjalnych Gimnazjalna Maska

I miejsce Chór, I oraz II miejsce soliści w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Czersku

 

 

 

Do góry ^



 

 

Copyrights © 2011 Gimnazjum w Trąbkach Wielkich.