Wiadomość
  • Polityka plików cookies

    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Pliki cookie służą do autentyfikacji, nawigacji oraz innych funkcji.

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do III stopnia

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z GEOGRAFII

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

pobierz >>>

pobierz >>>

 

Uzupełnienie listy uczniów zakwalifikowanych do III stopnia

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z GEOGRAFII

DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

pobierz >>>

pobierz >>>

L.p.

Imię

Nazwisko

Nazwa szkoły

Rejon

1.

Zuzanna

Baranowska

Gdańskie Gimnazjum „Lingwista” im. Hymnu Narodowego

Miasto Gdańsk

2.

Jakub

Batkiewicz

Gdańskie Gimnazjum Autonomiczne

3.

Mikołaj

Bąk

Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza

4.

Jan

Beszczyński

I Społeczne Gimnazjum STO

5.

Kacper

Brach

Gimnazjum nr 18
im. Jana Pawła II

6.

Mikołaj

Branicki

Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha

7.

Szymon

Brazulewicz

Gdańskie Gimnazjum „Lingwista” im. Hymnu Narodowego

8.

Jakub

Bródka

Gimnazjum nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Gdańsku

9.

Magdalena

Budzyńska

Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Kazimierza

10.

Natalia

Cichocka

Gimnazjum nr 25

11.

Franciszek

Ciecholewski

Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Kazimierza

12.

Anna

Czachor

Gimnazjum nr 18

im. Jana Pawła II

13.

Mieszko

Czapliński

III Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego

14.

Klaudia

Czowsz

Gimnazjum nr 18 im. Jana Pawła II

15.

William

DAmico Waguca

Gimnazjum nr 48 im. Lecha Bądkowskiego w ZKPiG nr 2

16.

Marek

Dąbski

Gimnazjum nr 5 im. Stefana  Żeromskiego w ZKPiG nr 5

17.

Marcin

Gajkowski

Gimnazjum nr 25

18.

Filipina

Grzywacz

Gdańskie Gimnazjum Autonomiczne

19.

Oskar

Jankuniec

Gimnazjum nr 20 im. Hanzy

20.

Adrian

Jarząbek

Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku

21.

Cezary

Kamiński

Gimnazjum Sportowe nr 24
w ZKPiG nr 17

22.

Piotr

Kapiszka

Gimnazjum nr 33
im. Stefana Banacha

23.

Joanna

Karpiak

Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle

24.

Zuzanna

Kocięcka

Gimnazjum nr 25

25.

Wiktoria

Kolbowicz

Gimnazjum nr 18 im. Jana Pawła II

26.

Agata

Larbi

Gimnazjum nr 8 z oddziałami integracyjnymi

27.

Maja

Mosiewicz

Gimnazjum Sportowe nr 46

28.

Józef

Niedbalski

Gdańskie Gimnazjum „Lingwista” im. Hymnu Narodowego

29.

Jakub

Nowicki

Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha

30.

Łukasz

Ogrodnik

Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle

31.

Kuba

Olszak

Gimnazjum nr 25

32.

Łukasz

Orlikowski

Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle

33.

Mikołaj

Pachniewski

Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Kazimierza

34.

Weronika

Pachulska

Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle

35.

Borys

Pasławski

Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza

36.

Angelika

Prass

Gimnazjum nr 20 im. Hanzy

37.

Aleksandra

Rumińska

Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II
w ZSO nr 7

38.

Wojciech

Rutkowski

II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO

39.

Katarzyna

Szady

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista" im. Hymnu Narodowego

40.

Karol

Szulc

Gimnazjum nr 20 im. Hanzy

41.

Kajetan

Szymula

Gimnazjum 26 im. Jana Sobieskiego w Gdańsku

42.

Krzysztof

Terlecki

Gdańskie Gimnazjum „Lingwista” im. Hymnu Narodowego

43.

Adrian

Thrun

Publiczne Katolickie Gimnazjum

im. św. Kazimierza

44.

Stanisław

Twardowski

Gimnazjum im. Św. Jana de La Salle

45.

Jan

Walczak

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
I i II Stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego

46.

Marta

Wiśniewska

Gdańskie Gimnazjum „Lingwista” im. Hymnu Narodowego

47.

Bartosz

Wojsław

Gimnazjum nr 7
im. Zasłużonych Ludzi Morza

48.

Piotr

Żwirowski

III Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego

49.

Monika

Berezowska

Gimnazjum 24

Miasto Gdynia i Sopot

50.

Anna Maria

Butowska

Gimnazjum Katolickie

51.

Helena Justyna

Ciruk

Gimnazjum 24

52.

Natalia Anna

Cisło

Gimnazjum 23

53.

Zuzanna

Dawid

Gimnazjum 1

54.

Piotr

Holeniewski

Gimnazjum 9

55.

Paweł Piotr

Jaszczerski

Zespół Szkół nr 3

56.

Andrzej

Kłosiński

Gimnazjum 24

57.

Julia

Kolan

Gimnazjum 24

58.

Stanisław Grzegorz

Kołodziejski

Gimnazjum 13

59.

Oskar Jakub

Kulinicz

Gimnazjum 1

60.

Michał

Kuźniewski

Gimnazjum 24

61.

Kacper Tomasz

Majerski

Gimnazjum 24

62.

Maria Joanna

Merchel

Gimnazjum 23

63.

Paulina Katarzyna

Owczarek

Gimnazjum 24

64.

Kaja

Pałasz

Gimnazjum 18

65.

Ignacy Marek

Pawłowski

Sopockie Szkoły Autonomiczne

66.

Filip Jan

Piernicki

Gimnazjum 11

67.

Oskar Jan

Sasinowski

Gimnazjum 17

68.

Julia Maria

Skowera

Gimnazjum Katolickie

69.

Aleksandra

Skrzeszewska

Gimnazjum 24

70.

Andrzej Piotr

Stalke

Gimnazjum 24

71.

Michał

Tomczak

Gimnazjum z Oddz. Integracyjnymi

72.

Paweł

Wojciechowski

Gimnazjum 17

73.

Nikola

Wojnarowska

Gimnazjum 24

74.

Julia

Żbikowska

Gimnazjum 23

75.

Szymon

Hołubowski

Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Miastko

Miasto Słupsk, powiat słupski, bytowski

76.

Karol

Krefft

Gimnazjum 2 Bytów

77.

Aleksandra

Krochmalska

Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Miastko

78.

Michał

Kubiak

ZSO Nr 2 Gimnazjum Nr 3 Słupsk

79.

Paulina

Lewińska

Zespół Szkół w Lipnicy

80.

Wojciech

Mostowski

Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Miastko

81.

Maciej

Stolarski

Gimnazjum w Żelkowie

82.

Tomasz

Wejman

Gimnazjum 2 Bytów

83.

Kamil

Zimoch

Gimnazjum 2 Słupsk

84.

Katarzyna

Jóźwiak

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

Rumia

powiaty lęborski, wejherowski i pucki

85.

Cezary

Kaliciński

Gimnazjum nr 1,

Lębork

86.

Karolina

Klassa

Gimnazjum nr 1,

Lębork

87.

Julia

Kostieriewa

Gimnazjum nr 1,

Lębork

88.

Michał

Łukaszewicz

Gimnazjum nr 1, Lębork

89.

Jakub

Mazurkiewicz

Salezjańskie Gimnazjum

Rumia

90.

Paweł

Mejer

Salezjańskie Gimnazjum

Rumia

91.

Milena

Milewczyk

Gimnazjum nr 3

Wejherowo

92.

Aleksandra

Nagel

Gimnazjum

Krokowa

93.

Bartosz

Nowak

ZS nr 2 Gimnazjum nr 2 Reda

94.

Michał

Orzołek

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

Rumia

95.

Maciej

Pachulicz

Gimnazjum nr 1

Rumia

96.

Hubert

Piwar

Gimnazjum nr 1,

Lębork

97.

Dawid

Ptach

Gimnazjum Publiczne

Luzino

98.

Rudnik

Maksymilian

Gimnazjum nr 3

Wejherowo

99.

Przemysław

Sawoniuk

Gimnazjum nr 1,

Lębork

100.

Maciej

Skwierawski

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

Rumia

101.

Zuzanna

Staniaszek

Gimnazjum

Łeba

102.

Adam

Wiatr

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

Rumia

103.

Jakub

Frieske

Zespół Szkół w Debrznie

Debrzno

powiaty chojnicki i człuchowski

104.

Aleksandra

Marta

Gostomska

Gimnazjum nr 2

Chojnice

105.

Michał

Jakub

Kardas

Zespół Szkół Sportowych

Człuchów

106.

Jagoda

Kubiak

Gimnazjum nr 2

89-600 Chojnice

107.

Katarzyna

Orłowska

Gimnazjum nr 2

Chojnice

108.

Maciej

Ossowski

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

Czersk

109.

Izabela

Pałubicka

Gimnazjum w Brusach

Brusy

110.

Paweł

Polerowicz

Zespół Szkół nr 7

Chojnice

111.

Agata

Puszcz

Zespół Szkół  Społecznych STO

Człuchów

112.

Marcin

Andrzejczak

Gimnazjum w Ryjewie

powiaty kwidzyński, sztumski

113.

Aleksandra

Czarnuch

Gimnazjum

Kwidzyn

114.

Natalia

Deyna

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

115.

Wiktoria

Dudek

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

116.

Kamil

Dziubczyk

Gimnazjum w Dzierzgoniu

117.

Michał

Kazaniecki

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

118.

Jędrzej

Kutiak

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

119.

Gabriela

Lehle

Gimnazjum nr 3

Kwidzyn

120.

Mikołaj

Pietruszczak

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

121.

Weronika

Piotrowska

Gimnazjum nr 3

Kwidzyn

122.

Franciszek

Reniecki

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

123.

Paweł

Ruczko

Społeczne Gimnazjum

82-500 Kwidzyn

124.

Oskar

Stachowski

Gimnazjum nr 1 Sztum

125.

Wiktoria

Świątkowska

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

126.

Aleksandra

Walkiewicz

Społeczne Gimnazjum

Kwidzyn

127.

Wojciech

Wijata

Gimnazjum

Gardeja

128.

Mateusz

Wójcik

Gimnazjum nr 3

Kwidzyn

129.

Konrad

Gołąb

Gimnazjum im. Generała Józefa Bema, Stare Pole

powiaty malborski nowodworski

130.

Patrycja

Janowicz

Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego, Malbork

131.

Lilianna

Jasińska

Prywatne Gimnazjum AWANS,

Malbork

132.

Grzegorz

Procyk

Prywatne Gimnazjum AWANS,

Malbork

133.

Katarzyna

Rumińska

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego, Malbork

134.

Bartosz

Sobolewski

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego, Malbork

135.

Kacper

Szwaczka

Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku, Mikoszewo

136.

Christina

Vanhoof

Gimnazjum im. Na Bursztynowym Szlaku, Mikoszewo

137.

Piotr

Woźniak

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego, Malbork

138.

Filip

Zalewski

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego, Malbork

139.

Jan Witold

Zapolski-Downar

Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego, Malbork

140.

Jacek

Belczewski

Gimnazjum nr 1 Tczew

powiaty gdański, starogardzki i tczewski

141.

Marta

Bielińska

Zespół Szkół nr 4 Pruszcz Gdański

142.

Damian

Brejza

Zespół Kształcenia

i Wychowania w Rywałdzie

143.

Grzegorz

Gdaniec

Gimnazjum nr 3 Starogard Gd.

144.

Julian

Górski

Gimnazjum Trąbki Wielkie

145.

Adrian

Grulkowski

Gimnazjum Trąbki Wielkie

146.

Alicja

Jackowska

Gimnazjum w Rotmance

147.

Konrad

Janicki

Gimnazjum w Gniewie

148.

Jakub

Kloska

Zespół Kształcenia Podstawowego

i Gimnazjalnego Kolbudy

149.

Adam

Leczkowski

Publiczne Katolickie Gimnazjum w Tczewie

150.

Olaf

Lenczewski

Publiczne Gimnazjum Nr 1

Starogard Gd.

151.

Michał

Nowaczyński

Gimnazjum Trąbki Wielkie

152.

Kacper

Nowaczyński

Zespół Kształcenia i Wychowania
nr 1 Pelplin

153.

Leszek

Sikora

Gimnazjum w Straszynie

154.

Tymon

Sojka

Gimnazjum nr 3 Tczew

155.

Piotr

Struczyński

Publiczne Katolickie Gimnazjum w Tczewie

156.

Maja

Witkiewicz

Katolickie Szkoły Niepubliczne

Pruszcz Gdański

157.

Dominik

Belgrau

Publiczne Gimnazjum nr 2

im. Jana Heweliusza w Żukowie

powiaty kartuski i kościerski

158.

Julia

Brzozowska

Gimnazjum nr 1 im. ks. dr B. Sychty

w Kościerzynie

159.

Anna

Chojnacka

Gimnazjum nr 1 im. A. Abrahama

w Kartuzach

160.

Krzysztof

Czaja

Gimnazjum nr 1 im. A. Abrahama

w Kartuzach

161.

Adam

Gackowski

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego

w Sierakowicach

162.

Patryk

Groth

Publiczne Gimnazjum nr 2

im. Jana Heweliusza w Żukowie

163.

Michał

Januszkiewicz

Publiczne Gimnazjum nr 2

im. Jana Heweliusza w Żukowie

164.

Maciej

Kuchta

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego

w Sierakowicach

165.

Kamil

Kujawski

Zespół Publicznego Gimnazjum

i Szkoły Podstawowej, Chwaszczyno

166.

Kamila

Lublewska

Zespół Szkół w Gowidlinie

167.

Mikołaj

Pielowski

Publiczne Gimnazjum nr 2

im. Jana Heweliusza w Żukowie

168.

Weronika

Płotka

Publiczne Gimnazjum nr 2

im. Jana Heweliusza w Żukowie

169.

Aleksander

Skierka

Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego

w Sierakowicach

170.

Dawid

Wica

Gimnazjum nr 1 im. A. Abrahama

w Kartuzach

171.

Dorian

Zielonka

Gimnazjum   im. A. Abrahama

Sulęczyno

 

 

 

Do góry ^



 

 

Copyrights © 2011 Gimnazjum w Trąbkach Wielkich.