Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich

GIMNAZJUM w Trąbkach Wielkich istnieje od 1 września 1999 r.

Szkoła posiada bogatą ofertę edukacyjną. Gimnazjaliści biorą udział w konkursach przedmiotowych, muzycznych, teatralnych, plastycznych i sportowych. Dwa razy z rzędu nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w rywalizacji sportowej wśród wszystkich gimnazjów województwa pomorskiego.

Gimnazjum współpracuje z Instytutem Goethego, realizując międzynarodowy projekt "Szkoły - Partnerzy Przyszłości". W jego ramach gimnazjaliści uczestniczą w międzynarodowych projektach teatralnych, intensywnych kursach językowych w Niemczech, uzyskują certyfikaty jezykowe Fit in Deutsch, współpracują ze szkołami partnerskimi na całym swiecie.

W naszej szkole uczniowie nie tylko rozwijają swoje talenty, ale także czują się bezpiecznie, ponieważ mamy mundurki, monitoring oraz dobrze wykształconą kadrę pedagogiczną, która reaguje na wszelkie przejawy agresji.

Gimnazjum organizuje wiele wycieczek krajowych i zagranicznych.

Dyrektor Gimnazjum

mgr Ewa Maria Tuz