Wiadomość
  • Polityka plików cookies

    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Pliki cookie służą do autentyfikacji, nawigacji oraz innych funkcji.

Wigilia Harcerska

18 grudnia o godzinie 17 na Długim Targu w Gdańsku odbyło się uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju harcerzom Chorągwi Gdańskiej. BŚP odebrali też harcerze naszej drużyny: Zuzia Wrona, Paweł Blejder, Julian Pacuk, Patrycja Łabędzka, Marceli Buczyński, Michalina Perka.

W drodze powrotnej z Gdańska do Trąbek Wielkich przekazaliśmy Światełko księdzu proboszczowi z Kłodawy.

O godzinie 19 spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej w Trąbkach Wielkich z harcerzami XII GWDH na tradycyjnej Wigilii Harcerskiej.

Pwd. Arkadiusz Buczek 

 

 

Do góry ^ 

 

Copyrights © 2011 Gimnazjum w Trąbkach Wielkich.