Wiadomość
  • Polityka plików cookies

    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Pliki cookie służą do autentyfikacji, nawigacji oraz innych funkcji.

Sprzątanie terenu pomnika w Granicznej Wsi

Tradycją naszej drużyny jest przyjazd w ostatnim tygodniu października do Granicznej Wsi. Sprzątamy tam liście, porządkujemy stare kwiaty oraz znicze złożone pod pomnikiem ofiar obozu i w miejscu zamordowania komendanta Gdańskiej Chorągwi ZHP Alfa Liczmańskiego.

Po pracy oddajemy hołd więźniom obozu. Szczególnie wspominamy księdza Stefana Frelichowskiego - Harcerza Rzeczypospolitej, patrona harcerzy i druha Alfa patrona Hufca Gdańsk - Śródmieście.

Pwd. Arkadiusz Buczek


 

 

 

Do góry ^ 

 

Copyrights © 2011 Gimnazjum w Trąbkach Wielkich.