Wiadomość
  • Polityka plików cookies

    Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Pliki cookie służą do autentyfikacji, nawigacji oraz innych funkcji.

Teatralnie ZaWIEŚeni

Od 4 kwietnia odbywają się w Naszym Gimnazjum, w godzinach popołudniowych, warsztaty teatralne, organizowane przez "Feeria" Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne. Efektem końcowym będzie pokaz spektaklu, skierowanego głównie do młodzieży i o problemach współczesnej młodzieży mówiącym.  Uczestnikami jest grupa, składająca się z uczniów klas pierwszych i drugich, realizująca projekt "Teatralnie ZaWIEŚeni". Pokazy pozwalają poznać pracę metodą Teatru Forum, gdzie to publiczność decyduje, jak potoczą się losy bohaterów. Uczestnicy programu, podczas sześciodniowych, intensywnych warsztatów, poznają tajniki sztuki aktorskiej. Efektem wspólnych poszukiwań wokół problemów nurtujących młodzież i rozmaitych sposobów ich pokonania, jest spektakl Teatru Forum, który odbędzie się 13 kwietnia 2016 roku w Gimnazjum im. K. Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich o godz. 18.00, na który serdecznie zapraszamy.

 

 

Koordynatorzy szkolni:

Ilona Gielniak-Rolnicka
Stanisław Szulist

 

Fotogaleria zobacz >>>

 

Więcej:

https://kulturadostepna.pl/wydarzenie/teatralnie-zawieseni

http://feeria-stowarzyszenie.pl/?page_id=9

https://www.facebook.com/feeria.stowarzyszenie/?fref=ts

 

 

 

Do góry ^ 

 

Copyrights © 2011 Gimnazjum w Trąbkach Wielkich.